2023. december 13-án küldöttség látogatott városunk délvidéki testvértelepülésére

2023. december 13-án küldöttség látogatott városunk délvidéki testvértelepülésére

2023. december 13-án küldöttség látogatott városunk délvidéki testvértelepülésére

2023. december 13-án küldöttség látogatott városunk délvidéki testvértelepülésére, Szenttamásra. A látogatás célja volt, hogy a Kiskunhalasi Alapfokú Művészeti Iskola jánoshalmi növendékei adtak adventi hangversenyt a Szt. Kereszt Felmagasztalás Római Katolikus Templomban.

A hangversenyen felléptek Kovács Andrea, Lukács Adrienn, Juhászné Zelei Judit, Szente Alfonz zenepedagógusok és növendékeik, Bányai Anna, Édes Éva, Fekete Bence, Juhász Benedek, Kovács Sára, Mayer-Vlasics Emili, Papp Sarolta, Shakh Olivér, Taskovics Anita, Varga Beáta, Varga Árpád. A gyerekek és felnőttek billentyűs és fúvós hangszereken gyönyörűen előadott produkcióit lelkes tapssal jutalmazta a szép számban összegyűlt közönség. A jánoshalmi küldöttség tagjai voltak Bányai Gábor országgyűlési képviselő úr, Czeller Zoltán polgármester úr, Lakó Zoltánné és Csesznegi Tibor.

A küldöttséget Szabados Fodor Beáta, Balázs Horgasz Csilla, Kocsis Krisztián, Brasnyó Nándor a szenttamási magyar közösség tagjai, vmint. Zsúnyi Tibor plébános úr, és Balažević Dušan káplán atya látták vendégül.

Az utazáshoz az autóbuszt a Déli ASzC Jánoshalmi Mezőgazdasági Technikum és Szakképző Iskola biztosította.

Tetszett a cikk? Kérem, ossza meg!

Hírkategóriák

Népszerű hírek

Közösség

Image

+36 77 501 001

polghiv@janoshalma.hu

Lépjen velünk kapcsolatba

Image
H-6440, Jánoshalma, Béke tér 1., Magyarország
Image
A Polgármesteri Hivatal ügyfélfogadási rendje
hétfő: 8:00 - 12:00
13:00 - 16:00
kedd: nincs
szerda: 8:00 - 12:00
13:00 - 17:00
csütörtök: nincs
péntek: 8:00 - 12:00
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Szechenyi 2020 TOP_PLUSZ pályázatok